שלבי הליך התחדשות עירונית

שלבי הליך התחדשות עירונית

קרא עוד  

זכויות מבוגרים בפרויקט התחדשות עירונית

זכויות מבוגרים בפרויקט התחדשות עירונית

קרא עוד  

שאלות ותשובות - התחדשות עירונית

שאלות ותשובות בנושא התחדשות עירונית ופינוי בינוי

קרא עוד  

המדריך - התחדשות עירונית ופינוי בינוי

התחדשות עירונית היא הדבר החם הבא בישראל שנת 2022 ולא בכדי. מדובר בטרנד של ממש שסוחף אחריו רבים. אם גם אתם מעוניינים בתחום זה ועוסקים בהתחדשות עירונית ופינוי בינוי, הגעתם למקום הנכון. במדריך הבא נסביר כל מה שחשוב לדעת על אודות התחדשות עירונית, עורך דין להתחדשות עירונית, פינוי בינוי, ובחירת עורך דין מתאים להתחדשות עירונית.

קרא עוד  

טיפים לפני רכישת או מכירת נכס

בתהליך של רכישת / מכירה נכס ישנם היבטים רבים וסבוכים וכדאי לעשותה בחוכמה ובזהירות, תוך מתן דגש לסכנות הטמונות בעסקה עם חשיבות שכזו.

קרא עוד  

חייבים עם דירת מגורים, איך לשמור על הדירה?

חייבים המצויים בהליך פשיטת רגל עשויים באופן עקרוני לאבד את בית מגוריהם ומגורי משפחתם. עם זאת, לעורכי דין מנוסים יש לא מעט כלים להילחם בכך, והפסיקה והחוק בעניין מתעדכנים כל הזמן. משום כך, חשוב להיעזר בעורך דין המתמחה בחוק ובפסיקה בנושא פשיטות רגל

קרא עוד  

חוק חדלות פירעון ואיך הוא יכול לעזור לי?

חדלות פירעון הוא מצב בו מקבל האשראי (בין אם זה אדם יחיד או תאגיד גדול) אינו יכול לעמוד בתשלום התחייבויותיו במועד (סך הכנסותיו ונכסיו קטנים יותר מהתחייבויות האשראי שלו).

קרא עוד  

הגבלות הוצאה לפועל בחדלות פירעון - ביטול עיקול משכורת

ביטול עיקול משכורת בהוצאה לפועל בהליכי חדלות פירעון. אישור ביטול העיקול במידי וזאת עד לפתיחת הליך חדלות פירעון.

קרא עוד  

חייבים עם חוב מזונות, מה עושים?

חייב עם חוב מזונות - האם ואיך אפשר להפחית את חוב המזונות? במקרה זה מדובר על מצב שבו נפסק בבית משפט לענייני משפחה כנגד החייב תשלום סכום של כסף בגין המזונות לטובת ילדיו הקטינים.

קרא עוד  

רשימת נכסים ביטוחיים המוגנים מעיקול בחדלות פירעון

יש נכסים ביטוחיים שכאשר יש אותם לחייב בהליך של חדלות פירעון, לא ניתן לעקל אותם. במאמר זה נסביר איזה מהנכסים ניתן לעקל ואיזה לא.

קרא עוד  

חובות שאינם ברי הפטר

סע' 175 לחוק מפרט לנו על רשימת חובות שאינם ברי הפטר. הכוונה לכך היא שגם אם החייב יקבל הפטר על חובות אחרים, את החוב שאינו בר הפטר החייב יצטרך להמשיך לשלם ולהתמודד איתו.

קרא עוד  

תביעה לפינוי מושכר - הליך מהיר ומזורז לפינוי דייר (שוכר) מדירה

תביעה לפינוי מושכר - הליך מהיר ומזורז לפינוי דייר (שוכר) מדירה. תביעה לפינוי מושכר הינו הליך מהיר שנמשך פרק זמן קצר, ויכול להסתיים אפילו תוך 60 ימים ממועד הגשת התביעה.

קרא עוד