מה הם השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עו"ד מקרקעין? מהי החשיבות הנלווית לשירותים אלו וכיצד מומלץ לבחור עורך דין מקרקעין? על כך ועוד בעמוד שלפניכם. 

עסקאות מקרקעין הן הגדרה כוללת לכל סוגי העסקאות המתבצעות בענף הנדל"ן, כאשר כל עסקה מחייבת אתכם להסתייע בשלב כזה או אחר בשירותיו של עורך דין מקרקעין בנתניה או בכל עיר מגורים אחרת. שירותים משפטיים אלו מותאמים לאופי וסוג העסקה אותה אתם עומדים לבצע ו/או בה אתם מעורבים והם נועדו להגן על מלוא הזכויות המשפטיות שלכם לאורך כל שלבי העסקה, משלב המשא ומתן ועד למעמד החתימה על החוזה ולאורך תקופת הבדק במידה ורכשתם דירת מגורים חדשה מקבלן. 

מהם השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורך דין מקרקעין?

שירותיו המשפטיים של עורך דין מקרקעין, חולשים למעשה על כל שלבי העסקה והם מותאמים לכל עסקת נדל"ן כזו או אחרת בה אתם מעורבים. שירותים אלו כוללים בין היתר: 

  • טיפול משפטי בכל ההיבטים הנלווים להשלמתן של עסקאות מקרקעין מכל סוג, לרבות, קיום בדיקות מקיפות לנכס ולזהות הצד השני המעורב בעסקה. 
  • שירותי ייצוג משפטי למטרות ניהול משאים ומתנים וליווי משפטי לאורך כל שלבי ניהול המשא ומתן והתקדמות העסקה 
  • שירותי ניסוח ועריכה של הסכמי מכר כולל בדיקה משפטית של הסכמי מכר עליהם אתם נדרשים לחתום 
  • שירותי ייעוץ וייצוג משפטי לצורך ניהול תביעות משפטיות בגין הפרת חוזה וכדומה 
  • עו"ד מקרקעין יעניק לכם ליווי משפטי לעסקאות נדל"ן מסוג תמ"א 38 ופרויקטים בתחום הפינוי בינוי 

ושירותים משפטיים נוספים המותאמים לאופי וסוג העסקה בה אתם מעורבים.

מהי החשיבות הנלווית לשירותיו של עורך דין מקרקעין?

עסקאות כאלו ואחרות בענף הנדל"ן הן עסקאות בשווי התחלתי של מאות אלפי שקלים ועד עשרות או מאות מיליוני שקלים. כפועל יוצא מכך, התנהלות ללא עורך דין מלווה עלולה להוביל לביטול העסקה ואף לגרור אחריה הפסדים כספיים משמעותיים. התנהלות לאורך כל שלבי העסקה המתגבשת במסגרת ליווי משפטי של עורך דין מקרקעין, תאפשר לכם לבחון את כדאיות העסקה בהתאם לכל אחד מההיבטים הנלווים אליה ואף תסייע לכם להגן על מלוא הזכויות המשפטיות העומדות לרשותכם.

טיפים מעשיים לבחירת עורך דין מקרקעין

אם גם אתם נדרשים לשירותיו של עורך דין מקרקעין, קיימת חשיבות רבה לכך שבחירת זהותו של עורך הדין תעשה בהתאם לידע והניסיון המשפטי העומד לרשותו בתחום דיני המקרקעין ובהתאם להיקף השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידו והתאמתם לסוג ואופי עסקת הנדל"ן בה אתם מעורבים. בנוסף, קיימת חשיבות רבה לכך שתבדקו מראש את רמת הזמינות העומדת לרשות עורך הדין בכל הנוגע לטיפול יסודי, מקצועי ומהיר בענייניכם לאורך כל הדרך. 


משרד עורכי דין יקיר דבול – עורך דין למקרקעין בנתניה כאן לשירותכם.
לקבלת פרטים נוספים או לקבלת יעוץ – חייגו 050-5580189 ☎